Jesteś tutaj : AKTUALNOŚCI

O Kolegium Badań Stosowanych

Dział Nauki jest wyspecjalizowaną jednostką w strukturze organizacyjnej WSG, zajmującą się wspieraniem działalności naukowo-badawczej pracowników Uczelni. 

Konkurs na granty naukowo-badawcze dla pracowników WSG 2016-2017

2016-10-06 12:22:44

 Szanowni Państwo,

 
Do 15 października br. trwa nabór wniosków w wewnętrznym konkursie Uczelni na granty naukowo-badawcze dla pracowników. Poniżej załączono pełen regulamin konkursu z załącznikami, a także edytowalną wersję formularza wniosku:
 
 
Wnioski przyjmowane są w Dziale Nauki (bud. C, I piętro, skrzydło Rektoratu, pokój C101 - "po staremu" C18). Jeśli będa Państwo wysyłali dokumenty pocztą, to będziemy uwzględniali datę stempla pocztowego, ale dla usprawnienia równolegle poprosimy też o przesłanie wniosku e-mailem: magdalena.bergmann@byd.pl
 
W nawiązaniu do zapisów regulaminu informujemy, że jedyną jednostką uczelni posiadającą kategorię naukową jest w tej chwili Kolegium Nauk Medycznych i to w obszarach jego działalności (nauki medyczne, o zdrowiu, o kulturze fizycznej) możliwe jest ubieganie się o granty wskazane w §3, ust. 2c i 2d.
 
Wszelkich dodatkowych informacji związanych z konkursem i opracowaniem wniosków udziela dr Magdalena Bergmann pod ww. adresem e-mailowym, telefonicznie (52 567 00 58) oraz osobiście w biurze DN.
Wróć do listy aktualności

do góryDział Nauki - Wyższa Szkoła Gospodarki